parallax background

Atrakcje w okolicy

Plaża w Jarosławcu


Plaża w Jarosławcu stwarza doskonałe warunki do wypoczynku dla turystów, którzy nie lubią tłoku. Jarosławiec oferuje szerokie plaże, które zdobią rybackie kutry. Wyróżnieniem dla Jarosławca jest błękitna flaga, stanowiąca o spełnieniu najwyższych kryteriów w zakresie: doskonałej jakości wody czy bezpieczeństwa.

Latarnia morska


Wartym uwagi zabytkiem jest latarnia morska znajdująca się w samym sercu Jarosławca. Latarnia zbudowana została z czerwonej i glazurowanej cegły na planie koła, każdą kondygnację podkreśla ozdobny gzyms.Z latarni o wysokości 33 metrów rozpościera się przepiękny widok na morze oraz dwa okoliczne jeziora. Udostępniana dla zwiedzających.

JEZIORO WICKO
JEZIORO KOPAŃ


Okoliczne jeziora, które stanowią doskonałą wodną rozrywkę. Poza żeglowaniem wodne akweny to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, żeglowania czy windsurfingu. Miejsca sprzyjające spokojnemu wypoczynkowi nad wodą i relaksowi wśród zieleni.

Jezioro Kopań: przybrzeżne jezioro o pow. 900 ha, śr. głębokość to niecałe 2 m a max. 4 m
Jezioro Wicko: jezioro nabrzeżne o pow. 1059 ha, śr. głębokość to ok 2 m a max. 6 m

MUZEUM BURSZTYNU


Muzeum wprowadza w świat bursztynu bałtyckiego, pomaga zrozumieć czym jest ten niezwykły minerał. Wystawa stała dzieli się na 3 główne części: bursztynowy las – geneza bursztynu bałtyckiego, odmiany i formy brył, kopalnia – złoża i wydobycie, inkluzje – fauna i flora zamknięta w bursztynie bałtyckim.

AQUAPARK PANORAMA MORSKA


Idealne miejsce dla miłośników wodnych zabaw i relaksu dla ciała. Na terenie obiektu baseny o łącznej powierzchni lustra wody około 1700 m², łaźnia parowa w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness. Wodny raj bogaty w liczne baseny oraz wodne rozrywki to wspaniała zabawa i relaks dla każdego.

PARK LINOWY


Park linowy to świetna rozrywka głównie dla dzieci. Na terenie parku tory o dwóch poziomach trudności, trasy przebiegają na wysokości od 1 do 2,5 metra. Kolorowe miejsce gdzie dla dzieci czekają: mosty linowe, powietrzne kładki, zjazdy na linach i nie tylko. Uśmiech, adrenalina i świetna zabawa czekają w parku Tarzanek.

REJSY WYCIECZKOWE PO BAŁTYKU


Przejażdżka rybacko- wycieczkową łodzią JAR-32 „Wanda” wzdłuż malowniczego, klifowego wybrzeża Jarosławca. Wycieczki w ciągu dnia, jak i wieczorem podczas zachodu słońca kiedy niebo ukazuje najbardziej spektakularne widoki. Ciekawa rozrywka na wycieczki w parach lub wspólną przejażdżkę z rodziną i przyjaciółmi.

DOLINA CHARLOTTY


Na odwiedzających Dolinę Charlotty czeka masa atrakcji na świeżym powietrzu i nie tylko. Obiekt zaprasza na spotkanie z krainą bajek, wodnym zoo safari czy fokarium. Dodatkową atrakcją jest park linowy, stadnina koni, amfiteatr oraz bilard i kręgle. W sezonie letnim na dzieci czekają dmuchańce, które jeszcze bardziej urozmaicą czas spędzony w obiekcie.

MOTYLARNIA- KRAINA MOTYLI


To magicznie kolorowe miejsce, gdzie na wyciągnięcie ręki można spotkać się z przyrodą i egzotycznymi motylami. W Krainie Motyli zaobserwować można wykluwające się motyle oraz wzbijanie się ich w powietrze. Tabliczki informacyjne edukują o rozwoju i zwyczajach egzotycznych motyli.

Zapraszamy do kontaktu!